Merak Ediliyordu! Voleybolcu Melissa Vargas’ın Eski Eşinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda fırtınalar estiren, takımın gücüne güç katan en karizmatik Malatyalı Melissa Vargas’ın başarılarının yanında özel hayatı da çok merak ediliyor. Biz de küçük bir araştırmayla Vargas’ın eski eşiyle olan fotoğraflarını bulduk. Peki hala Melissa Vargas evli mi?

Gelin detaylara ve fotoğraflara bakalım.

Melissa Vargas, Filenin Sultanları’nda gösterdiği başarıyla kısa sürede gönlümüzde taht kuran bir isim haline geldi. 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Finali’nde gösterdiği performans karşısında adeta ağzımızı açık bıraktı.

1999 doğum Küba asıllı Türk milli voleybolcumuz Vargas, 2018-2021 yılları arasında Fenerbahçe’de oynadı fakat son yıllarda voleybolun yükselmesiyle birlikte bir de milli takım kadrosunda olunca ismini çok fazla duyar olduk. Birçok kişi de milli takıma girdikten sonra Vargas’ı tanımaya başladı.

Sempatik tavırları, tarzı ve karizmatik duruşu karşısında gözlerimizi ondan alamıyoruz. Gücüne ve asaletine aşığız onun.

Haliyle takımın gücüne güç katan Vargas’ın özel hayatı da merak edildi. Biz de bu nedenle küçük bir araştırma yaptık. Peki Melissa Vargas evli mi? Sevgilisi var mı?

Melissa Vargas’ın şu an sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor fakat geçtiğimiz yıla kadar Yesli Well isimli bir kadınla evli olduğu iddia ediliyor.

2022 yılının ortalarına kadar Yesli Well’in Vargas’ı maçlarda antremanlarda yalnız bırakmadığı görülüyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan Yesli, takımdaki voleybolcular ve Vargas’ın fanlarıyla da sık sık bir araya geliyor ve fotoğraf paylaşıyor.

Fakat sürekli fotoğraf paylaşan çift, 2022’nin sonlarına doğru birlikte görülmüyor. Bu da şu an ayrı olduklarını gösteriyor.

Şu an kendisinin ne yaptığıyla ilgili bir bilgi yok. En iyisi Vargas ve Yesli’nin fotoğraflarıyla sizleri baş başa bırakalım.

Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x