Eski Türkiye güzelleri bir araya geldi! ‘Bu ikiliye dikkat’

Podyumların aranan yüzlerinden Özge Ulusoy, geçtiğimiz aylarda son haliyle sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Ulusoy’un yüzündeki değişiklik takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı. Özge Ulusoy’un son haline; ‘İnsan bunu kendine neden yapar?’, ‘Doğal güzelliğinizi neden bu hale getiriyorsunuz?’, ‘Hiç iyi görünmüyorsunuz’, ‘Lütfen biri size dur desin’ gibi yorumlar yapılmıştı.

“BOL SU İÇİYORUM”

Ünlü isim, bu eleştiriler karşısında “Her ne kadar ‘çok estetik yaptırdı’ deseler de, görüldüğü üzere doğal halimden gayet memnunum. Yediğime, içtiğime, uykuma özen gösteriyorum. Bol su içiyorum” deyince sosyal medyanın diline düşmüştü.

Daha sonra bu sözleriyle ilgili açıklama yapan güzel model, “Öyle farklı yerlere çekildi ki ben ‘sanki su içtim burnum küçüldü’ dedim. Tabii ki yüzümde estetik var ama sağlıklı beslenmeye de çok şey borçluyum. Hala podyuma çıkıyorum ve kendime bakıyorum. İşin aslı bu” demişti.

DEMET ŞENER İLE BİR ARAYA GELDİ

41 yaşındaki Özge Ulusoy, son olarak 2.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi. 2003 senesinin Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Ulusoy, 1995 yılında yapılan Miss Turkey Güzellik Yarışmasında birinci olan Demet Şener ile bir araya geldi.

Şener ile çekilen fotoğrafını “Bu ikiliye dikkat!” mesajıyla yayınlayan modele, kısa sürede binlerce beğeni geldi. Takipçleri, Özge’ye; “Sanki yeniden Miss Turkey yarışması yapılmış gibi”, “Muhteşemsiniz” ve “İşte asalet” gibi yorumlar yapıldı.

ÜÇ GÜZELLİK KRALİÇESİ AYNI KAREDE

Öte yandan Özge Ulusoy, geçtiğimiz aylarda da yine Demet Şener ve 1994 yılında Miss Turkey seçilen Pınar Altuğ ile bir araya gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x