Merve Boluğur: Bıraksan ayağını bile yıkarım

‘Acemi Cadı’, ‘Aşk Yeniden’, ‘Küçük Sırlar’, ‘Kuzey Güney’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi dizilerde rol alan ve sonrasında müzik sektörüne atılan, son dönemde ise sadece açıklamalarıyla gündeme gelen Merve Boluğur, Eser Yenenler’in ‘Linç@’ adlı YouTube programına konuk oldu.

Uzun yıllar çalıştığı için setlere ara verdiğini söyleyen Boluğur “17 yaşımdan beri çalışıyorum. Çok yoruldum. Set saatleri çok uzun. Ben de açıkçası biraz dinlemek ve özel hayatımı düzene sokmak istedim. Bir de müziğe sardım. Eski eşim de müzisyendi, herhalde ondan geçti. Gidip sete uzun saatler çalışmayı istemiyorum. İyi bir rol gelirse koşa koşa giderim. Sadece maddiyat için çalışacak bir kadın değilim” dedi.

“ÇOCUK İSTİYORUM”

Şarkıcı Murat Dalkılıç’tan sonra DJ Mert Aydın’la yaptığı ikinci evliliği sadece 53 gün süren Merve Boluğur, “İkinci kere denedim gene olmadı ama üçüncüyü de yapacağım, çocuk istiyorum” diye konuştu.

“GEYŞA OLMAYI SEVİYORUM”

“Kendimi ilişkiye adıyorum” diyen Boluğur “Geyşa olmayı seviyorum, bıraksan ayağını bile yıkarım” sözleriyle de şaşırttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x